Suada Kaynak Su ×
© 2021 Suada Kaynak Su

Sadece üretip satmak olsaydı işimiz bu bizim için cidden kolaydı. Ya da güzel bir ambalajla ürünü pazara sunmak olsaydı yine kolaydı... Düşündük, “Doğa’nın Bir Armağanı” var. Doğanın olağan işleyişi ile çeşitli kaynaklar vasıtasıyla Belgrad Ormanları’nda çam, meşe, akasya gibi ağaçların bolca barındığı bir bitki örtüsünün hâkim olduğu coğrafyada insanlığa olan görevini yerine getirmek için çabaladığını gözlemledik. Kuvars kayaların ana kucağı olduğu alt zeminden güneşe doğru koşarken süzülüp arınarak dış dünyayla tanışan “Doğal Armağanı’nın” insanlık için sadece hayat unsuru olmadığını aynı zamanda sıvı bir gıda dağarcığı olduğunu fark ettik.

İşte doğanın insanlık için üstlendiği sorumluluğun bardağınıza kadar sağlıklı bir şekilde gelebilmesi için bizim de ciddi bir görev üstlenmiş olduğumuzun farkına vardık. Bu farkındalık bize, armağanı doğanın elinden teslim alıp sizlere ulaştırana kadarki her merhalede sorumlu olduğumuzu hissettirdi. Tetikteyiz, dikkatliyiz, her an gözlemdeyiz çünkü doğal süreçteki armağanı ulaştırma bandının son parçasıyız. Biz temiz ve güvenli bir elden teslim aldık ve aynı saflık ve hijyende ağız tadı ve sağlık için görevimizin başındayız.

Ve şimdi bu armağan bardağınızı süslemek, sofranızda bir yudum şifa olmak üzere sizin tercih edişinizi beklemekte…Afiyet olsun.